tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Maya Kurs Hakkımızda
Bursa Maya Kurs

Bursa MAYA Kurs olarak, 26 yıllık tecrübemiz ve donanımlı kadromuzla, öğrencilerimizi hem okul derslerinde başarılarını artırmalarını sağlıyor hem de sınavlara ve hayata en iyi şekilde hazırlanmalarına destek oluyoruz.
Tek kişilik özel sınıf ve özel ders programımızın yanında, 8 kişilik özel masa başı sınıflarımızda her öğrencimizle bire bir yakından ilgileniyoruz.
Öğrencilerimizin daha verimli çalışmalarını sağlayan kütüphane ortamımız, programlı ve kontrollü bir çalışma ile bireysel performansları artırmaya büyük katkı sağlamaktadır.
Kursumuzda, özel koçluk desteğiyle her öğrenci için özel çalışma programı hazırlanır, öğrencilerimizin çalışmaları ve gelişimleri yakından takip edilir. Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine, kapasite ve performanslarına göre belirlenen kişiye özel çalışma programları ve ideal çalışma ortamımız, hedefine ulaşmada öğrencilerimize büyük katkı sağlamaktadır.

Eğitim Programımız

Bursa MAYA Kurs’ta, eğitimdeki tüm yenilik ve gelişmeler yakından takip edilerek öğrencilerin her anlamda eksiklerini tamamlayacak ve beklentilerini yükselten yeni nesil bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Eğitim programımız;  öğrencinin kendini tanımasına ve isabetli hedefler belirlemesine zemin hazırlayan, zamanı verimli kullanıp kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan özel bir rehberlik programıyla desteklenir.

Farkımız

Deneyimi her türlü yenilik ve gelişimlerle destekleyen donanımlı kadromuz,
Bireysel ilgi, takip ve rehberlik desteği veren koçluk sistemimiz,
Sessiz ve kontrollü kütüphanemizde ideal çalışma ortamımız,
Sağlıklı beslenme imkanı sunan ev yemeklerimiz,
Disiplinli ve samimi bir iletişim içindeki öğrencilerimizle,
MAYA KURS’ta kendinizi özel hissedersiniz; güvende ve emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz…

Whatsapp
Bursa Maya Kurs
Bursa Maya Kurs
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1